Főoldal > Az akciószínész egy buddhista eseményen Szingapúrban
Jet Li, a híres akciószínész is részt vett egy tibeti buddhista eseményen, amit Szingapúrban, a Sands Expo és Kongresszusi Központban rendeztek szeptember 14-15-én. Az esemény, amin a művész feltűnt, egy Ezerkarú Avalokitésvarának szentelt nagy púdzsa volt.
A Drikung Kagyü hagyományt követő szingapúri OM Központ (OM Center Singapur) által szervezett eseményen a neves tibeti buddhista mester, Drikung Kjabgon Csecang Rinpocse adott tanításokat.
Li, aki 2009-ben kapta meg a szingapúri állampolgárságot, látható volt az eseményen ahogy imádkozik és részt vesz a szertartásokban. A Xiaohongshu közösségi médiaplatform egyik felhasználója szerint Li az Esplanade Színházban szeptember 14-én az A Dream Of Red Mansions című táncdráma egyik előadását is megnézte.
A kilencvenes évek harcművész ikonja az elmúlt években csak ritkán jelent meg a nyilvánosság előtt. 2013-ban hozta osztotta meg azt a hírt, hogy egészségügyi problémákkal küzd, többek között pajzsmirigy túlműködéssel és gerincproblémákkal.
2018-ban terjedtek el róla a közösségi médiákban olyan fotók, amelyeken elég gyengének tűnt, és ez aggodalommal töltötte el a rajongóit. Ennek ellenére egy évvel később már ismét meglehetősen fiatalosnak tűnt. Eddigi utolsó nagyjátékfilmje a 2020 ban készült Mulan volt, amiben Kína császárát alakította.
Forrás – Chanel New Asia
A BuddhaFM A Tan Kapuja Buddhista Egyház által fenntartott online rádió. A rádió minden buddhista irányzat és az összes buddhista közösség számára nyitott, melynek tanítása és beszéde a BuddhaFM küldetés nyilatkozatával összhangban szólal meg.
BuddhaFM – Adásban a Tan!
Kövessenek minket Facebook Spotify oldalunkon és Youtube csatornánkon.
Hírszerkesztő: Fenyvesi Róbert
Az Egyesült Nemzetek Közgyűlése bejelentette, hogy a Meditáció Világnapját minden évben december 21-én tartják, miután az India által is támogatott határozattervezetet a tagok egyhangúlag elfogadták.
Beszélgetésünkből kiderül, hogyan ünnepli Cser Zoltán a karácsonyt, szó esik a legfontosabb kérdésről, azaz hogy tudunk-e a szeretteinknek időt, energiát, teret adni, de arról is,
„A Buddha tanítása nem egy felfedezett igazság, nem egy megállapított igazság, hanem egy átélt igazság. És az átélést azt részint nem lehet fogalmilag meghatározni, pont